הכל מראש

מה זה "הכל מראש" של WeCheck?

עברתם כברת דרך ארוכה עד שהשכרתם את הדירה שלכם לדיירים שהחלטתם שהם המתאימים ביותר והבטוחים ביותר. אם פעלתם בדרך הנכונה, אז ביצעתם דאבל צ'ק של Wecheck, בדיקת השוכרים החינמית שלנו שעזרה לכם לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי הדיירים המתאימים ביותר. לאחר בדיקת הדאבל צ'ק, תקבלו מאיתנו 2 הצעות. האחת לרכוש ערבות לשכר הדירה, שירות הנקרא "צ'ק בטוח" והצעה שניה לקבלת כל שכר הדירה שנה מראש, שירות הנקרא "הכל מראש". בפשטות, "הכל מראש" הוא שירות ייחודי של WeCheck המאפשר לכם, בעלי דירות, לקבל את כל שכר הדירה השנתי מראש לכל שימוש שתרצו. חשוב לציין, שמוצר זה מכיל גם את שירות הערבות שלנו, צ'ק בטוח.

מה ההבדל בין "הכל מראש" ל"צ׳ק בטוח"?

"הכל מראש" מכיל את כל היתרונות החשובים של שירות הערבות לשכירות שלנו, צ'ק בטוח, המבטיח לכם ראש שקט של הבטחת תקבולי שכר הדירה, סיוע במציאת דייר חלופי ואפילו טיפול בסירוב של דיירים סרבנים.בנוסף, תקבלו מראש מ- WeCheck סכום השווה למלוא שכר הדירה השנתי מראש במקום ערבות בלבד ב-"צ'ק בטוח".


היתרון הגדול והמשמעותי ב-'הכל מראש' נמצא בקבלת הכסף של שנה שלמה מראש. במצב הריביות היום, לקיחת הלוואה היא סיטואציה מורכבת המשתנה כל הזמן. לקחתם הלוואה והריבית עלתה? ההחזר החודשי יעלה גם כן, כאשר ב-"הכל מראש" של WeCheck תוכלו לקבל תחליף הלוואה עם התנאים המשתלמים ביותר עם ריבית קבועה לחלוטין, כך שמבחינתכם העסקה תישאר יציבה וצפויה מראש.לדוגמה: נניח ודמי השכירות החודשיים על הדירה שאתם משכירים הם 5,000 ₪ בחודש, ואתם בעלי דירה מתוחכמים וביצעתם בדיקת שוכרים (דאבל צ'ק), אתם יכולים לקנות ערבות שוכרים בלבד ולקבל בצורה בטוחה לחלוטין את דמי השכירות חודש בחודשו, אבל אם תרצו תוכלו לקבל 60,000 ₪ מאיתנו בגין 12 תשלומי השכירות. הסכום יינתן בניכוי עמלת "הכל מראש" בלבד וההחזרים יגיעו ישירות מתשלומי שכר הדירה ללא טרחה, ללא כאב ראש וללא שינוי תנאים עתידי בניגוד להלוואה חליפית שאולי תוכלו לקחת מהבנק.

עלות השירות נקבעת לפי הערכת רמת הסיכון בעסקה, בין 9.8% - 9.2% מגובה שכר הדירה.

הבטיחו לעצמכם שנה של שקט

לקבלת שכר הדירה מראש

יתרונות "הכל מראש" של WeCheck

ערבות מלאה לצ'קים של הדיירים שלכם.

קבלה של כל הכסף מההתחלה בלי לחכות לכל חודש בחודשו.

ראש שקט של שנה שלמה, אתם מקבלים את הכסף ואנחנו מתעסקים בתשלומי שכר הדירה במקומכם.

אם תתקלו בדיירים אשר מסרבים להתפנות, אנחנו נטפל בסוגיה גם אם הסכם השכירות הסתיים

המשך תשלומי השכירות גם בהליכי פינוי

אם תצטרכו נספק גם טיפול משפטי מול הדיירים, לרבות הטיפול בפינוי

תוכלו להפסיק את השירות גם במהלך התקופה, בכל רגע ומכל סיבה

"הכל מראש"- איך רוכשים?

לאחר שהדייר ממלא את שאלון הדאבל צ'ק, בדיקת הדיירים החינמית של WeCheck, ובהנחה שהדיירים עברו בהצלחה את הבדיקות שלנו, תוכלו לרכוש את השירות "הכל מראש".ההצעה שלנו תכלול את התנאים המלאים ובהתאם לרמת הסיכון בעסקה. רכישת השירות מתבצעת בצורה דיגיטלית ולוקחת בממוצע 3-5 דקות! אין צורך במסמכים, בערבים או כל בטוחה אחרת עבור הסכום המלא שתקבלו. אגב, אם תצטרכו עזרה אישית ואנושית, אנחנו נהיה שם בשבילכם. לרכישת "הכל מראש" אין השפעה כלל על תהליך השכרת הדירה שאתם מכירים היום, הכל נשאר בדיוק אותו הדבר - רק שהפעם אתם מוגנים לגמרי מא' עד ת' ובנוסף נהנים ממלוא סכום השכירות השנתי מראש, שתוכלו לנצל לכל שימוש ומטרה שתחפצו.חברת WeCheck, בשותפות קבוצת ישראכרט ויד 2, בעלת איתנות פיננסית, הפועלת בשקיפות מלאה ומפוקחת על ידי רשות שוק ההון בישראל.

אלפי לקוחות קיבלו את כל שכר הדירה מראש, ואתם?

לקבלת שכר הדירה מראש

*אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל