דאבל צ׳ק

מציאת שוכרים אמינים הינה מאתגרת מאוד, הרי איך אתם יכולים באמת להעריך את השוכרים הפוטנציאליים שאתם רואים בתהליך השכרת הדירה? איך תוכלו להיות בטוחים שאתם משכירים את הנכס שלכם לדיירים אחראים, אמינים והכי חשוב לדיירים עם איתנות פיננסית מספקת לתשלום סדיר של שכר הדירה. במרבית המקרים לבעלי הדירות אין את הכלים לבדיקת שוכרים באופן מעמיק והם נשענים בעיקר על התרשמות סובייקטיבית של השוכרים. בדיוק בשביל זה קיים שירות הדאבל צ'ק של WeCheck לבדיקת רקע של שוכרים פוטנציאליים. אגב, השירות הוא חינמי לחלוטין.

מה זה דאבל צ'ק

שירות הדאבל צ'ק המהפכני והחינמי של WeCheck מהווה גשר בין בעלי דירות לדיירים פוטנציאלים באמצעות בדיקת שוכרים ומתן מידע רלוונטי לשני הצדדים. השירות הדיגיטלי מאפשר לדיירים לספק לבעלי הדירה את כל המידע הרלוונטי ללא צורך בחקירות, טפסים ובירוקרטיות. לאחר שהדיירים ממלאים שאלון של 13 שאלות אמריקאיות אשר נשלח אליהם לנייד, האלגוריתם שלנו מעבד את כלל הנתונים על בסיס טכנולוגיות מתקדמות של בינה מלאכותית (AI) עד להפקת דו"ח מפורט אשר נשלח לבעלי הדירה ולדיירים. הדאבל צ'ק מאפשר לנו להעריך עבורכם את הסיכון בעסקה הרלוונטית בשיתוף פעולה מלא עם השוכרים ובהסכמתם המלאה, בניגוד לשירותים אחרים אשר מבצעים בדיקה ללא ידיעת השוכרים תוך כדי חדירה לפרטיותם. אנו מפיקים את הדוח בדרך פשוטה וידידותית למשתמש לשני הצדדים כך שבתום ההפקה גם בעלי הדירה וגם הדיירים מקבלים את הדו"ח באמצעות קישור בהודעת טקסט לטלפון הנייד. דוח הדאבל צ׳ק וההצעה לערבות תקפים ל-5 ימים בלבד.

דו"ח הדאבל צ'ק של WeCheck כולל:

פרטי הדיירים הפוטנציאליים- שם, טלפון, כתובת מייל, גיל, מצב משפחתי

מידע כלכלי - האם לדייר הפוטנציאלי יש נכסים (למשל דירה, מכונית או כרטיס אשראי), חשבון בנק מוגבל, הכנסות של משק הבית, האם חזרו לו צ'קים בעבר וכדומה.

מידע משפטי - האם הוא בתהליכים של פשיטת רגל וכדומה.

מגורים קודמים - מדוע הוא עזב את הדירה הקודמת והאם גם שם גר בשכירות.

תעסוקה ולימודים - האם עובדים והיכן, ותק במקום העבודה, תמהיל ההכנסה שלהם אל מול שכר הדירה, האם למדו או לומדים.

איך זה עובד?

מזינים את פרטיי הדייר ממלאים רק את שם ומספר הטלפון של הדייר/ת

מעדכנים את פרטי הנכס ממלאים את פרטי הנכס ופרטי הרשמה

אנחנו שולחים לדייר/ת שאלון קצר אוספים נתונים נוספים ומעבדים את המידע לדוח הדאבל צ'ק

הדאבל צ'ק בדרך אליכם! הדאבל צ'ק המוכן לצפיה ישלח אליכם ואל הדייר/ת

קיבלתם הצעה לשירותי ערבות? מעולה! זה אומר שתוכלו להבטיח לעצמכם את שכר הדירה

יתרונות הדאבל צ׳ק של WeCheck

הערכת סיכון של הדיירים - עם הערכה זו תוכלו לבצע בדיקות רקע לשוכרים הפוטנציאלים ולבחור בשוכרים המתאימים והבטוחים ביותר עבור הנכס שלכם.

השירות הוא חינמי

התהליך הוא מהיר, 3-5 דקות מרגע סיום מילוי השאלון ע"י השוכרים

חוסך שאלות וחקירות שונות של השוכרים

שירות של חברת WeCheck בשותפות קבוצת ישראכרט ויד 2, עם איתנות פיננסית, הפועלת בשקיפות מלאה ומפוקחת על ידי רשות שוק ההון.

דאבל צ'ק- הערך לדיירים

כל מי שחיפשו דירה בשנים האחרונות יודעים שיש תחרות קשה בין הדיירים על הדירות עצמן והדירות הטובות נחטפות מהר. יוזמה מצד הדיירים למילוי ושליחת הדאבל צ'ק לבעלי הדירה הפוטנציאלית, תשדר שקיפות, הוגנות ואמינות לבעלי הדירות שהאינטרס שלהם הוא למצוא את הדייר המתאים ביותר. הדאבל צ'ק במקרה זה מהווה יתרון משמעותי על פני דיירים אחרים ואיתו תוכלו להתקדם הכי מהר עם בעל הדירה.

למה WeCheck?

WeCheck היא חברה מבוססת על אנשי מקצוע מנוסים, בעלי ידע פיננסי וטכנולוגי מוכח, מה שמאפשר לנו להציע פתרונות חדשניים וייחודיים שלא היו זמינים עד היום, אשר עונים בצורה מדויקת על מגוון צרכים של משכירים ושוכרים. יצרנו שותפות עם יד2 וישראכרט כדי להעמיד לרשותכם גוף פיננסי מבוסס ואמין שבאמת יכול לסייע לכם במגוון אתגרים בתחום הנדל"ן. הפתרון לכאב הראש שלכם בהשכרת דירה ו/או בשכירתה מתחיל עם שירות הדאבל צ'ק החינמי שלנו.

יש לכם דיירים פוטנציאלים? למה אתם מחכים?

לבדיקת רקע חינם