צ׳ק בטוח - ערבות לשכירות

ערבות לשכירות - למה?

השקעתם זמן בחיפוש אחר דיירים פוטנציאליים, בדקתם אותם בעזרת דאבל צ'ק של WeCheck ובסוף בחרתם את הדיירים שיאכלסו את הנכס היקר שלכם. למרות מאמצי הבדיקות והבחינות של הדיירים ולמרות התחושה שבחרתם דיירים מעולים, עדיין צריך לזכור שדברים לא טובים יכולים לקרות לדיירים טובים, שתוצאתם יכולה להיות פיגור בתשלומי שכר דירה, אי תשלום שכר דירה, אי רצון לפנות את הדירה. לא נעים ולפעמים די נורא.


מי כמוכם יודע, שפיגורים או אי תשלום שכר דירה פוגעים ישירות בתשואה על הדירה המושכרת, ואם יש לכם משכנתא על הדירה המושכרת, גם התזרים האישי עלול להיפגע. מצבים של חיפוש דיירים מעכשיו לעכשיו, יכולים לקחת מספר חודשים, מה שמסתכם בהפסד כואב בהכנסה הצפויה משכר הדירה. מהניסיון שלנו, הנזקים יכולים להגיע לעשרות אלפי ש"ח ולכן, אנו ממליצים מאוד לא לקחת סיכון ולהבטיח את עצמכם על ידי ערבות או בטוחה אחרת. אמנם יש מגוון ערבויות ובטוחות בשוק, אבל רק הערבות של Wecheck, צ'ק בטוח, נותנת מענה מקיף ורחב למגוון מצבים לא נעימים שיכולים לקרות.


מעדיפים לקבל את התשלום מהדייר בהוראת קבע או הוראה לחיוב חשבון? מהיום תוכלו להבטיח את תשלומי הדייר בכל צורות התשלום השונות בנוסף לצ'קים.

עלות השירות נקבעת לפי הערכת רמת הסיכון בעסקה, בין 3.8% - 3.2% מגובה שכר הדירה.

צ'ק בטוח- הערבות לשכירות של Wecheck

יש מגוון פתרונות לערבויות ובטוחות להגנה על תשלומי שכר הדירה: ערבים לחוזה, שטר חוב, צ'ק ביטחון, צ'ק בנקאי, ערבות בנקאית, ועוד. כל אחד מהפתרונות נותן מענה חלקי לצרכים המלאים של בעלי הדירות, אבל לא מתקרב לפתרון של הערבות לשכירות של Wecheck


צ'ק בטוח הוא שירות חדשני המבטיח שתקבלו את הכסף המגיע לכם, בהתאם להסכם השכירות על פי דין, גם אם לתשלומים של הדייר אין כיסוי. כמו כן אנו נסייע במציאת דייר חלופי במקרה של עזיבה פתאומית של הדייר ואפילו טיפול בפינוי דייר סרבן. שירות צ'ק בטוח מחשב את הסיכון שבעסקת השכירות על בסיס בינה מלאכותית (AI) המעריכה ולומדת את הסיכונים על בסיס המידע שהדיירים מילאו בדוח הדאבל צ'ק (בדיקת שוכרים חינמית) כדי לספק ערבות לשכירות שתגן על בעל הדירה בכל מצב.


חדש! מהיום כבר לא צריך להתעסק יותר עם צ'קים. ערבות WeCheck היא הערבות היחידה שמגנה על כל שכר הדירה בכל דרכי התשלום.

יתרונות צ'ק בטוח של WeCheck

לא צריך להתעסק יותר עם צ'קים, ערבות WeCheck מגנה על כל שכר הדירה בכל דרכי התשלום.

הכסף ייכנס לחשבונכם תוך 14 ימים ללא מאמץ וטרחה

פינוי דייר סרבן גם לאחר שחוזה השכירות הסתיים

במידת הצורך, טיפול משפטי מול הדייר כולל פינוי

סיוע במציאת דייר חלופי במקרה של עזיבה פתאומית של הדייר בניגוד להסכם השכירות ותשלום שכר הדירה בזמן תהליך מציאת הדייר החדש

ניתן להפסיק את השירות בכל רגע ומכל סיבה שהיא

יתרון לדייר- לא צריך לשעבד סכום כסף בבנק לטובת ערבות בנקאית או צ'ק בנקאי

לקבלת ערבות לתשלומי שכר הדירה

לקבלת ערבות

צ׳ק בטוח איך רוכשים?

לאחר שהדייר ממלא את שאלון הדאבל צ'ק, בדיקת הדיירים החינמית של WeCheck, ובהנחה שהדייר עבר בהצלחה את הבדיקות שלנו, תוכלו לרכוש את הערבות לשכירות. ההצעה שלנו תכלול את המחיר בהתאם לרמת הסיכון בעסקה. רכישת השירות מתבצעת בצורה דיגיטלית ולוקחת בממוצע כ-3 דקות! אין צורך במסמכים וגם לא תצטרכו לחכות לחתימת חוזה השכירות. ניתן לרכוש לפני שחותמים ולבטל בכל עת. אגב, אם תצטרכו עזרה אישית ואנושית, גם זה ישנו. לרכישת הערבות שלנו אין השפעה כלל על תהליך השכרת הדירה שאתם מכירים היום, הכל נשאר בדיוק אותו הדבר - רק שהפעם אתם מוגנים לגמרי מא' עד ת' ללא תלות באופן תשלום שכר הדירה. ערבות WeCheck תקפה, מעבר לתשלום המסורתי בצ'קים, גם לגבי תשלום שכר דירה בהוראת קבע או הוראה לחיוב חשבון.


נציין כי חברת WeCheck, בבעלות חברת ישראכרט ויד 2 , בעלת איתנות פיננסית, הפועלת בשקיפות מלאה ומפוקחת על ידי רשות שוק ההון בישראל.

עם צ’ק בטוח תשלום שכר הדירה מובטח

להבטחת שכר הדירה